Pleksi Kutu Harf TabelaPLEKSİ KUTU HARF TABELALARIN İMALAT VE ÖZELLİKLERİ

Pleksi Kutu Harf Tabela akrilik malzemesinin istenilen tasarımda router yardımıyla kesilip kenarlarına bant dönülerek oluşturulan bir tabela çeşididir. Bu tabela çeşidi çoğunlukla tercih edilen, kutu şeklinde olduğu için tabelaya boyut kazandıran bir tabela çeşididir. İstenilen renkte ve istenilen büyüklükte yapılan Pleksi Kutu Harf Tabela düz zeminlere uygulanabilir. İçerisinde led yardımıyla ışıklandırılan veya istenildiği taktirde ışıksız olarak da kullanılan bu tabela çoklu renk seçenekleri ile istenilen sonucu elde etme konusunda çok daha hızlı ve pratik çözümler sunabilir.

Indoor veya Outdoor olarak da kullanılan Pleksi Kutu Harf Tabela göstermiş olduğu tokluk ve istenilen tasarımda kolayca yapılabilmesinden ötürü firmaların öncelikli tercihleri arasına girmiştir. Normal, İtalyan Kenar ve Pres olarak kendi arasında 3'e ayrılır. Normal Pleksi Kutu Harflerde kesilen bantlar ön yüzeyin üstüne dönülerek oluşturulur. İtalyan Kenar Pleksi Kutu Harflerde ise kenart bantlar ön yüzeyin yanına 5-10 mm dışarıda kalacak şekilde dönülerek oluşturulur.


Standart tabelalara nazaran daha şık ve gösterişli bir görsellik sunan pleksi kutu harf tabela çeşitlerini Baskı Hizmeti ailesi olarak sizlere sunmaktayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve çalışma prensibimiz ile her türlü baskı işlemlerinizi avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirmekteyiz. Kutu Harf tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre,kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 3.500 TL ile 15.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Pres Pleksi Kutu Harflerde ise kesilen dişi ve erkek kalıplar sayesinde pleksinin ısıtılarak hamur haline geldikten sonra pres makineleri sayesinde kalıpta şekillendirilmesiyle oluşur ve bu seçenek son zamanlda tercih edilmeye başlanmıştır.

Nokta Reklam olarak firmamız sizlere sadece hizmet değil aynı zamanda tabela çeşitlerinde danışmanlık hizmeti de vermektir. Tabelanızı yaptırmadan önce bizi aramayı unutmayın.

Whatsapp